Meist

Oleme Euroopa Liidu haridus-, noorte- ja spordiprogrammi Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse riiklik agentuur Eestis.

Meie peamine ülesanne on rahvusvahelisest koostööst saadava lisandväärtuse vahendamine Eestisse ning seeläbi haridus-, teadus- ja noortevaldkonna arendamine, konkurentsivõime tagamine ning tugevdamine.

Agentuuri haridusprogrammide keskus toetab üld-, kutse-, kõrg- ja täiskasvanuhariduse rahvusvahelistumise püüdlusi ning koordineerib  Euroopa Liidu haridus-, koolitus-, noorte- ja spordiprogrammi Erasmus+ (2014–2020) ja Euroopa majanduspiirkonna (EMP/Norra) kõrghariduse koostööprogrammi.

Agentuuri noorteprogrammide keskus tegeleb noorte, noorsootöötajate ja noortevaldkonna arengu toetamise ning rahvusvahelise koostöö edendamisega. Noorteagentuur koordineerib Euroopa Liidu hariduse-, noorte- ja spordiprogrammi “Erasmus+: Euroopa Noored”,  Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi ja Noortekohtumiste programmi. 

Rohkem informatsiooni leiate meie kodulehelt www.noored.ee.

 

Kontaktandmed:

Kui teil tekib küsimusi veebilehe kasutamisel, soovite teha ettepanekuid või andmeid täpsustada siis palun võtke ühendust Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskuse koordinaatori Karl Viilmanniga: .